Työpaikat

Kesätyöntekijöitä Hopeakaivokselle

OPERAATTOREITA

  • Prosessitekniikan opiskelijoita haetaan vuorotöihin rikastamon tuotannon monipuolisiin prosessinohjaus- ja valvontatehtäviin. Eduksi luetaan aiempi kokemus rikastamolla työskentelystä.
  • Lisätietoja tehtävästä antaa Jarmo Huuskonen 040 563 5954 tai huuskonen@silver.fi

KUNNOSSPITOASENTAJIA MEKAANINEN KUNNOSSAPITO

  • Haetaan tekniikan alan opiskelijoita monipuolisiin kunnossapidon tukitehtäviin. Voimassa oleva tulityökortti katsotaan eduksi.
  • Lisätietoja tehtävästä antaa Risto Kallinen 044 7332 357 tai risto.kallinen@silver.fi

VARASTONHOITAJA

  • Haetaan reipasta ja oma-aloitteista henkilöä varastonhoitoon liittyviin tehtäviin. Trukin käyttökokemus katsotaan eduksi.
  • Lisätietoja tehtävästä antaa Risto Kallinen 044 7332 357 tai risto.kallinen@silver.fi

SÄHKÖ- AUTOMAATIOASENTAJIA

  • Haetaan sähkö/automaatioasentajan koulutuksen omaavaa reipasta ja oma-aloitteista työntekijää. Työkokemus teollisuuden sähköautomaatiotehtävistä katsotaan eduksi. Voimassa oleva sähkötyöturvallisuuskortti.
  • Lisätietoja tehtävästä antaa Martti Karikunnas 044 7332 356 tai martti.karikunnas@silver.fi

KESÄGEOLOGI

  • Vähintään kolmannen vuosikurssin opiskelija
  • Omaa alan työkokemusta
  • Ajokortti
  • Lisätietoja tehtävästä antaa Max Forsman 0400901659 tai max.forsman@silver.fi

TALOUSHALLINNON OPISKELIJA

  • Tradenomi opiskelijaa taloushallinnon ja henkilöstöhallinnon tehtäviin.
  • Lisätietoja tehtävästä antaa Jarmo Repo +358 40 595 8385 tai jarmo.repo@silver.fi

MAANRAKENNUSTEKNIIKAN OPISKELIJA

  • Lisätietoja tehtävästä antaa Arttu Ohtonen +358 40 415 6857 tai arttu.ohtonen@silver.fi

Kaikkiin tehtäviin cv ja hakemus 15.2.2020 mennessä osoitteella haku@silver.fi . Laitathan merkiksi tehtävän, jota haet.

Takaisin

Rekrytoija: Sotkamo Silver Oy

Toimipaikka: Sotkamo Silver Oy, Hopeatie 20, 88600 Sotkamo

Kotisivut: www.silver.fi

Ilmoitus jatetty: 22.1.2020

Haku päättyy: 15.2.2020 klo 12:00

Työ alkaa:

Kategoria: Oulun lääni